Za účelem zlepšení Vám poskytovaných služeb využívají naše stránky soubory cookie.

Kde nás najdete

Sedláček Tomáš

Korandova 10
370 04 České Budějovice

 tel. +420608181340

e-mail: tom.timej@seznam.cz


o cvičkách

Jsme česká firma která vyrábí pouze gymnastické cvičky. Děti potřebují obuv, ve které se budou cítit dobře. Dětská noha musí být v pohodlí, aby se dětem nejen dobře chodilo ale i sportovalo. Zvláště gymnastika je svými požadavky na kvalitu obuvi velmi specifická. Gymnastiská obuv T.I.M.E.J tyto potřeby splňuje. Můžete si proto naplno vychutnat radost z pohybu.

Pro chlapce a dívky

Gymnastiská obuv T.I.M.E.J je vhodná pro chlapce a pro dívky od tří let. Splňuje nejen požadavky na kvalitu, ale má i výběr materiálů jak obuvi, tak i podrážek. Každé dítě si vybere, co se mu líbí a vyhovuje.

Pro děti i pro rodiče

Gymnastiská obuv T.I.M.E.J se velmi snadno obouvá i zouvá, čímž usnadňue práci nejen rodičům, ale i jejich dětem. Pro svoji snadnou údržbu je vhodná i pro použití doma. Je tedy určena  pro trávení veškerého volného času dětí.

Pohyb bez tlakových bodů

Gymnastiská obuv T.I.M.E.J dává dětským nohám potřebnou svobodu, aniž by je omezovala, nebo způsobovaly otlaky. Je měkká, pohodlná a elastická. Speciální podešev v kombinaci s přírodními materiály poskytuje zdravý růst a dostatek pohybu!

Dokonce i pro dospělé

Gymnastiská obuv T.I.M.E.J je vhodná pro všechny věkové vrstvy, tedy i pro dospělé, pokud potřebují volnost a pohodlnost pohybu, ať už jde o gymnastiku nebo tanec. Pro získání více informací je potřeba se přihlásit !